Politika jakosti


Česká firma Dr. Popov s.r.o. navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Od roku 1995 nabízí širokou paletu přírodních produktů, převážně bylinných čajů, mastí a tinktur. V sortimentu nechybí ani rozpustná vláknina Psyllium, přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje. Strategie firmy netkví pouze v prodeji výrobku cílovému zákazníkovi, ale i v doporučení optimálního komplexního řešení daného zdravotního problému.

Politika jakosti a zdravotní nezávadnosti

Portfolio výrobků je poměrně široké, společnost má také zkušenosti s výrobou pro privátní značky. Další obchodní aktivity se sestávají z prodeje potravinářských výrobků, které jsou buď vyráběny v kooperaci se smluvními partnery anebo nakupovány za účelem dalšího prodeje. Naším cílem je zavést, udržovat a neustále zlepšovat systém jakosti a zdravotní nezávadnosti s ohledem na jeho efektivitu. Produkovat bezpečné a legální výrobky. Maximálně plnit požadavky zákazníka a tím zvyšovat jeho spokojenost. Vytvořit a budovat systém dlouhodobého partnerství s dodavateli surovin. Strategická vize společnosti je zaměřena na neustálé zvyšování kvality svých výrobků při zohledňování všech požadavků na zlepšování životního prostředí. Kvalita výrobků je ve společnosti chápána jako jako dynamický, neustále se rozvíjející proces odrážející rostoucí nároky a očekávání zákazníka, a proto společnost hledá cesty a nástroje na zrychlení , zpřesnění a zkvalitnění svých činností a služeb, za což nese odpovědnost každý ze zaměstnanců společnosti.


Bylinné masti Dr. Popova

Jsou ručně vyráběny podle tradičních rodinných receptur s využitím současných vědeckých poznatků. Masti jsou vyráběné z bylin, včelího vosku a kvalitního čištěného vepřového sádla. Vepřové sádlo je velmi dobrým nosičem léčivých látek obsažených v bylinách – svým složením se značně podobá lidskému tuku, a proto se dobře vstřebává do lidské pokožky. Na sádlo nejsou známy alergie a využívá se k léčbě různých dermatitid. Masti neobsahují žádné syntetické složky, barviva ani konzervanty. Pro tyto vlastnosti jsou bylinné masti velmi oblíbené. Firma Dr. Popov s.r.o. na trh dodává největší sortiment bylinných mastí.

Nejprodávanější

Naše masti

Psyllium Dr. Popova

Je unikátní doplněk stravy, který zvyšuje denní spotřebu vlákniny. Psyllium napomáhá snadnému a zdravému vyprazdňování.  Při konzumaci nalačno vyvolává pocit nasycení, což je vhodné při redukčních dietách. Psyllium Dr. Popova napomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu. Díky vysokému obsahu rozpustné i nerozpustné vlákniny podporuje správný metabolismus tuků. Vláknina Psyllium Dr. Popova je 100% přírodní prostředek, bez cukrů, chemických látek a barviv. Dr. Popov s.r.o. dodává na český trh originální indické Psyllium nejvyšší kvality!

Nejprodávanější

Naše Psyllium

Bylinné čaje Dr. Popova

Jsou směsi bylin, které neobsahují aromata, barviva ani konzervační látky. Použité byliny jsou řádně atestovány. Bylinné čaje Dr. Popova vytváříme na základě důkladné znalosti bylin a dlouholetých praktických zkušeností. Jsou ideálním nápojem. Bylinné čaje firmy Dr. Popov s.r.o. mají pro zákazníky jednu zajímavou výhodu. Ta spočívá v tom, že zákazník s každým čajem obvykle dostává i nezbytná doporučení týkající se úpravy životosprávy. Firma Dr. Popov dodává čaje jak v sypané formě, tak i porcované v nálevových sáčcích.

Nejprodávanější

Naše bylinné čaje

Originální Bylinné kapky Dr. Popova

Vyrábíme podle rodinných receptur z kvalitních surovin. Pečlivě vybrané byliny se po dobu několika dní macerují v jemném rafinovaném kvasném lihu, díky čemuž se pak kapky vyznačují vysokým obsahem účinných látek. Vyrábíme pro vás směsné a jednodruhové bylinné kapky. Výhodou bylinných kapek je jejich dlouhá trvanlivost, účinnost obsažených látek a pohodlný způsob užívání.

Nejprodávanější

Naše bylinné kapky