Pro prodejce


Jste prodejci a rádi byste nabízeli výrobky Dr. Popova? Můžete se zaregistrovat na našem e-shopu a zboží si sami objednávat z pohodlí domova. Nebo využijte druhé varianty a po registraci objednávejte pomocí Objednávkového formuláře. Obě možnosti popisujeme níže podrobněji a v obou případech nabízíme zajímavou podporu prodeje.

Registrace prodejce

Rád/a byste si objednal/a zboží přímo přes náš e-shop?

  • Na e-mail eichlerova@drpopov.cz zašlete, prosím, žádost o přístupové heslo pro prodejce a následující údaje: Vaše jméno, živnostenský list, IČO, dodací adresu vč. názvu obchodu a telefon.
  • Následně od nás obdržíte e-mail s přihlašovacími údaji. S těmi se pak přihlásíte – registrujete v našem e-shopu (v pravém horním rohu), heslo si můžete po prvním přihlášení změnit.
  • Automaticky se Vám také zobrazí velkoobchodní ceny. Zboží, které budete chtít objednat, pak stačí snadno vložit do nákupního košíku.
  • V objednávce uvádějte své IČO.

UPOZORNĚNÍ: Ceny na e-shopu jsou uváděny včetně DPH.

AKCE – akce na eshopu nejsou určeny pro prodejce. Naši prodejci mají vyhlášené své speciální akce, o kterých jsou informováni našimi pracovníky.

VELKOOBCHODNÍ CENÍK, KATALOG PRODUKTŮ, OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte zájem o velkoobchodní ceník vč. obchodních podmínek, katalog produktů či objednávkový formulář (automatický výpočet ceny ve formátu MS Excel)? Pak nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu eichlerova@drpopov.cz. Do předmětu zprávy uveďte Žádost o velkoobchodní ceník, katalog nebo objednávkový formulář. Rádi Vám vše zašleme. Dále nám, prosím, sdělte následující údaje: Vaše jméno, adresu obchodu, telefon IČO.

Podpora prodeje

Pro podporu prodeje poskytujeme zdarma propagační materiály – letáky, plakáty, štítky pod výrobky, atrapy výrobků, samolepky na dveře.

Při minimální objednávce v hodnotě 7 000 Kč bez DPH zapůjčíme zdarma také prodejní regál. Je k dispozici v barvě světlé – smrk a tmavší – olše. Rozměry regálu: výška 210 cm, šířka 69 cm, hloubka 30 cm.

objednávce bylinných kapek nad 3 000 Kč bez DPH Vám můžeme dodat firemní stojánek s logem zdarma. Stejně tak k objednávce silic a vonných olejů nad 2 000 Kč bez DPH si můžete požádat o náš stojánek.

Poštovné pro prodejce (platné od 1. 1. 2024)

PPLobjednávka do 1.900,- Kč vč. DPHobjednávka nad 1.900,- Kč vč. DPH
Platba dobírkou132,- Kčzdarma
Platba převodem112,- Kč112,- Kč
Česká poštaobjednávka do 1.900,- Kč vč. DPHobjednávka nad 1.900,- Kč vč. DPH
Platba dobírkou132,- Kčzdarma
Platba převodem132,- Kč132,- Kč

kytka

Chcete s námi spolupracovat?

Ušetřete čas a vyplňte krátký formulář pro registraci u naší společnosti.

Pokud budete chtít objednávat přes náš e-shop, napište si do poznámky, že žádáte o zaslání přihlašovacího hesla. Také, prosíme, vyplňte veškeré potřebné údaje včetně dodací adresy (pokud se liší od Vaší fakturační – rozklikněte Jiná doručovací adresa). Můžeme Vás pak zadat do našeho systému.

V případě nejasností Vás budeme obratem kontaktovat a společně vše vyřešíme. Děkujeme a budeme se těšit na naši spolupráci.
    Fakturační adresa
    Doručovací adresa