Chutné a zdravé Koktejly s Psylliem

Obchod |

Chutné, syté koktejly, které nahradí i hlavní jídlo plné skutečných vitamínů a čerstvého ovoce. Základ si zvolíme podle chuti. Může to být doma vyrobené makové mléko s vanilkou a banánem, nebo přidání jogurtu či mléka s mangem, ananasem, borůvkami…. Ideální při dodržování pitného režimu a při snižování váhy.

Koktejly s Psylliem Dr.Popova jsou pro mě obrovskou zábavou i rychlým, dietním jídlem, které skvěle zasytí. Na rozdíl od různých jiných koktejlů obsahují podstatně větší množství vlákniny, přirozených vitamínů a minerálů, neobsahují konzervační látky, umělá sladidla, barviva a prospívají zdraví.  Koktejl, který si vyrobíte sami je z přirozených surovin, které neprochází vysoce průmyslově zpracovávanému procesu, který organizmus zakyseluje, tedy tyto koktejly jsou zásadité, pro tělo přirozené.

  • použít lze domácí makové nebo mandlové mléko, jogurt, Skyr, kontejnerové mléko, ale vždy ovoce nejprve rozmixuji ve vodě
  • 200 ml vody, banán, mango nebo hrst malin či borůvek rozmixuji
  • přidám 200 ml mléka nebo jogurtu
  • přisladit můžeme medem, čekankovým sirupem
  • přidám polévkovou lžíci Psyllia

Ráda používám Psyllium předem rozmixované nasucho, které uchovávám v krabičce. Koktejl rozmixuji , nechám dvě minutky stát a znovu přemixuji, aby byl smetanově vláčný. Dochucovat můžeme i vanilkou, skořicí, kávou, tedy koktejlů si vymyslíme celou řadu podle nálady a chuti.

Zdravím všechny příznivce zdravého hubnutí . Táňa www.studiotana.cz

Sdílet článek