Bylinná lékárnička na cesty

Obchod |

Co sbalit na dovolenou?

Přinášíme vám několik tipů, co je dobré si přibalit s sebou na cesty, abyste předešli nebo vyřešili nejrůznější potíže. Už před dovolenou proto myslete na to, abyste s sebou měli vše potřebné a nesháněli nic složitě až na místě. Nenechte si ničím pokazit vytouženou dovolenou.

🌿NEPOSEDNÁ STŘEVA – Psyllium

Cestovatelská zácpa dokáže zkazit dovolenou a trápí až čtvrtinu populace. Častou příčinou je, že přicházíme o své rituály, komfort, soukromí. V opačném případě nás může také nepříjemně překvapit průjem, stává se tak v zahraničí po konzumaci místní vody či exotických jídel. Na oba problémy výborně funguje Psyllium Dr. Popova PROBIO v kapslích (balení ideální na cestování).

🌿CESTOVNÍ NEVOLNOST – Heřmánek pravý

Vynikající prostředek, který řeší „cestovní problematiku“ je Heřmánek pravý. Působí na nevolnost, předcestovní průjmy, cestovní horečky, bolesti žaludku a střev.

🌿PODRÁŽDĚNÝ ŽALUDEK – Kapky Žaludek-trávení

Pokud je vám těžko, po jídle, máte žaludek na vodě anebo pocit nafouklého břicha, ideálním pomocníkem jsou pro vás bylinné kapky Žaludek-trávení, rychle vám pomohou od nepříjemných pocitů.

🌿BOLEST ZUBŮ – Hřebíčkový olej 100%

Bolest zubů je velice nepříjemná, zvláště na dovolené. Hřebíčkový olej vám pomůže při bolestech zubů a problémech s dásněmi. Má dezinfekční a místně znecitlivující účinky. Tlumí citlivost a bolestivost zubního nervu.

🌿MOČOVÝ MĚCHÝŘ, KVASINKY – Lichořeřišnice

Močový měchýř nás může na dovolené pěkně potrápit, stačí setrvat v mokrých plavkách a problém je na světě.  Nejvhodnější bylinkou je v tomto případě Lichořeřišnice větší, která působí jako přírodní antibiotikum. Navíc působí na stafylokoky, streptokoky, escherichia coli, salmonely a další druhy bakterií a to se na dovolené opravdu hodí.

🌿NEKLIDNÉ SPANÍ – Kozlík

Nová postel, jiné prostředí, jiná teplota, hluk na hotelu, znáte to? Pokud si i váš spánek vezme dovolenou a máte potíže s usínáním, sáhněte po osvědčeném Kozlíku lékařském.

🌿CHRAŇTE SVOU POKOŽKU – Panthenol

Po nadměrném slunění a při podráždění pokožky vám přinese úlevu Panthenol spray, který příjemně chladí, přináší rychlou úlevu a zároveň pokožku regeneruje a vyživuje. Ochrání nejenom pokožku, ale i vlasy (zlepšuje jejich kvalitu, výživu a růst).

🌿ŠTÍPANCE I PLÍSEŇ NA NEHTECH A NOHÁCH – Tea Tree Oil

Tea Tree olej by neměl chybět v rodinné lékárničce. Má antiseptické účinky a výborně pečuje o problematickou pokožku jako je akné, plísně, ekzémy, afty, štípnutí hmyzem. Je ale i vynikající pomocník při rýmě a ucpaném nosu.

🌿DEZINFEKCE, POCENÍ NOHOU – Tea Tree spray

Spray můžete použít k dezinfekci, rukou, nohou i různých povrchů. Má antiseptické a hojivé účinky. Ideální k regeneraci nohou, při jejich nadměrném pocení a zápachu, také se hodí k ošetření plísní, drobných prasklin kůže i dezinfekci bot.

🌿HRUBÁ KŮŽE, ROZPRASKANÉ PATY – Regenerační balzám HRUBÉ PATY

Balzám Hrubé paty dokonale změkčuje a promašťuje suchou pokožku chodidel, zajišťuje jemnost i velmi tvrdé a šupinaté kůže, k péči o rozpraskanou kůži na patách, loktech.

🌿VŠETRANNÝ POMOCNÍK, NACHLAZENÍ, BAKTERIE, PLÍSNĚ – Grepavit

Mohutné působení antibiotické, antimykotické, antivirové, to vše naleznete v kapkách Grepavit. Aplikuje se zevně i vnitřně. Na afty, opary, infekce dutin, nosohltanu, průdušek, močového měchýře, při nachlazení, mykóze, na záněty uší, štípance, oděrky.

🌿ZASTAVENÍ KRVÁCENÍ, HOJENÍ RAN – Sangre de Drago

Peruánské kapky Sangre de Drago zastavují krvácení, urychlují hojení, vytváří na pokožce ochranný film, mají antiseptické vlastnosti. Ošetří drobná i větší poranění, bodnutí hmyzem.

🌿OTRAVNÝ HMYZ – HMYZZÍK

Osvěžovač ze směsi přírodních silic Hmyzzzík nejen, že osvěží vzduch, ale hlavně slouží k odpuzení hmyzu (komárů, much apod.)

Přejeme vám krásnou a ničím nerušenou dovolenou.😎

Sdílet článek