Spokojení zákazníci

Dopisy od zákazníků

Již dlouhou dobu se snažíme našim zákazníkům pomáhat při řešení jejich zdravotních problémů. Jsme vždy mile potěšeni, když se dozvíme, že náš čaj, mast nebo třeba Psyllium přispělo ke zlepšení zdravotního stavu. A pokud se k tomu přidá ještě i pár řádků poděkování, bereme to jako nejlepší ocenění naší práce.

CquoteDopis spokojené zákaznice paní Milady T.

Vaše měsíčková mast je neuvěřitelná, velmi mi pomohla při regeneraci po operaci ruky, jsem ráda, že jsem ji mohla použít, bude patřit mezi naše nejoblíbenější, děkuji.

CquoteDopis spokojené zákaznice paní Holubové ze Zlína

Před časem jste mi zaslali na moji prosbu sirup Ferrogreen. Dlužím ještě jednou poděkování, protože po jeho využití jsem byla na kontrole u svého lékaře asi po 6 týdnech a krevní obraz byl naprosto v pořádku…Takže opět se mi potvrdilo, že je to vynikající prostředek se zaručeným výsledkem bez vedlejších účinků.

Krásný den ze Zlína, Pavla Holubová

CquoteDopis naší spokojené klientky, paní Lehetové

Je mi 52 roků a již dlouhou dobu používám Vaši Svízelovou mast. Já i moje okolí vyčte z mojí tváře  její omlazující účinky. Děkuji za tento výrobek, který mi pomáhá žít pěkně a s radostí.
285 76 Chotusice 181

Jana Lehetová, DiS.

CquoteDopis naší klientky, paní Lenky F.

Dobrý den. Zhruba asi před měsícem se v obchodě Hruška v Opavě začal u pečiva objevovat Váš výrobek – chléb “COLORADO” Dr. Popova s obsahem psyllia. Je nejenom velmi dobrý po chuťové stránce, ale opravdu účinný, tak jak je napsáno na obalu. Jsem ráda, že jsem něco takového objevila na našem pultu a jenom doufám, že tam dlouho zůstane. K nám dodáváte krájený a balený většinou ve středu a opravdu se po něm jenom zapráší.

Děkuji

Lenka F. Opava

CquoteDopis naší klientky, paní Stádníkové

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za vaše výborné výrobky. Používám kosmetiku Mumio, tonikum, denní a noční krém. Dnes mi kamarádka řekla, že má pleť vypadá velice dobře, že jestli nechodím do solária:), zasmála jsem se a pochlubila se, že používám kosmetiku dr.Popov. Nevěřila bych takovému účinku za tak příznivé ceny. Jsem moc ráda, že jsem zvolila vaši značku a jsem moc spokojená i s dalšími výrobky a budu jen a jen doporučovat.

Moc hezký den přeji

s pozdravem Vaše zákaznice B.Stádníková

CquoteDopis naší spokojené klientky, paní  Faiglové

Vážený pane doktore, za posledních 9 let moje váha pomalu, ale jistě stoupala. Samozřejmě i já jsem vyzkoušela diety, které většinou moc účinné nejsou. Jednoho dne jsem zavítala na Vaše stránky, které jsou opravdu hezky a přehledně zpracované. Zaujala mě redukční kůra. Moc jsem výsledku nevěřila, ale řekla jsem si, že to vyzkouším. To, co se událo, považuji opravdu za zázrak. A tak Vaše výrobky chválím, každý chce znát tu zázračnou dietu.

Dodržovala jsem vše, co jste doporučil: 1. vynechat bílé pečivo,  2. jedla jsem po 2,5 – 3 hodinách, 3. 3x týdně rybu, zbytek krůtí nebo kuřecí. Jako odměnu ke kávě – Psyllium hvězdičky. Za 3 týdny bylo dole 5 kg. Za 30 dnů 6,5 kg. Po 2 týdnech jsem začala zažívat potřebu pohybu (do té doby jsem se vůbec nehýbala). Začalo se mi zdát, že porce jsem mohla sníst čím dál tím menší, aniž bych měla hlad. Začala jsem pít ovocné a zeleninové štávy. Zařadila do jídelníčku pohanku a jáhly. Konečný výsledek za 40 dní – 8kg dole. Musím říct, že jsem byla na sebe hrdá. Ještě jsem přestala solit a jíst pečivo. Další 2 týdny – 2kg. Z původní váhy 75kg na 65kg. A to díky Vaším výrobkům, které opravdu fungují. Každému, kdo se zeptá, jak jsem té změny dosáhla, předávám informace o Vašich výrobcích, ale jedna věc je opravdu nezbytná – motivace.

Nevím ani proč mi to tak krásně šlo, ale myslím si, že jsem to od začátku měla jak já říkám v hlavě. Nyní se cítím skvěle. Měla jsem zvýšený cholesterol, který mám nyní pod 5. Na vysoký tlak již nemusím užívat léky. Jsem za tu změnu velmi vděčná. Ještě jednou Vám děkuji za Vaše skvělé výrobky. Vždy se jen v duchu usměju, když vidím, co lidi kupují za zázračné diety, u kterých se nemusí omezovat.

Srdečně Vás zdraví Faiglová Michaela
P.S. Moc mě mrzí, že nemám fotku před a po dietě.

Dopis naší spokojené klientky, paní Lenky P. z Loun

Cquote

Dobrý den, moc Vám děkuji za rychlé vyřízení objednávky. Jsem spokojená. Díky čajům a vláknině můj muž shodil 30kg. Ale i ostatní výrobky jsou super. Člověk by nakupoval až by brečel😀

CquoteDopis našeho klienta, pana Jana Š. z Brna

Vážení, chci se s Vámi podělit o své výborné zkušenosti s Lopuchovou mastí. Čtyři roky jsem trpěl dermatologickými obtížemi na čelní a spánkové oblasti. V podstatě všechny přípravky doporučené lékaři neměly efekt. Dokonce ani chirurgický zákrok. Po asi čtyřtýdenní aplikaci lopuchové masti došlo k výraznému zlepšení, dokonce ten největší defekt vymizel takřka úplně… Díky.

S pozdravem Jan Š. Brno

Dopis naší spokojené klientky, paní Dagmar H. z Náchoda

Cquote

Dobrý den.Srdečně vás zdravím z Náchoda.Dnes jsem si zakoupila v lékárně PSYLLIUM Dr. Popova 200 g a sypaný ČISTÍCÍ ČAJ s červenou řepou. O vašich produktech jsem se dozvěděla od známých. Trh je zahlcen nepřeberným množstvím produktů a orientovat se v něm v dnešní uspěchané době je leckdy problém. Právě dnes jsem učinila jedno z mých zásadních rozhodnutí – ZDRAVÍ = poctivé produkty Vaší firmy Dr. POPOV. Věřím vám!

Dopis od naší spokojené zákaznice paní Karolíny P.

Cquote

Psyllium mohu jen doporučit. Je mým velkým pomocníkem poté, co jsem přišla o žlučník. Trávení se mi díky psylliu krásně srovnalo a vnímám ho i jako prevenci před střevními nemocemi, jako jsou polypy nebo rakovina tlustého střeva J. Tato sypká varianta je chuťově dobrá, pokud se přimíchá do ovesné kaše nebo do müsli s mlékem

Dopis spokojeného zákazníka Martina P.

Cquote

Dobrý den,
jsem třiadvacetiletý student a chtěl bych Vám poděkovat za Vaše výrobky (převážně za Váš vynikající čaj Maté Lemon). Pravidelně chodívám běhat a poslední dva roky také hodně cestuji po Evropě s baťohem na zádech. Sebou si vždy beru Vaše čaje a musím říct, že to je opravdu užasní společník na cesty! Chtěl jsem Vám napsat a poděkovat už dříve… ale nějak jsem nesebral odvahu napsat, tak píši až teď. Snad Vám jeden z mnoha vašich spokojených zákazníků udělá stejnou radost – jako děláte vy jemu. 😊

Ještě jednou vám děkuji.
S pozdravem
Martin P.

Dne 4.7.2022 budeme mít celozávodní dovolenou. Objednávky, které toho dne dorazí budou zpracovány od 7.7.2022.