Členem klubu se může stát pouze fyzická osoba s korespondenční adresou v České republice.

Klub Dr. Popova
Sleva 10 % na výrobky Dr. Popova

Klub Dr. Popova je věrnostní program, který jsme pro vás připravili. Členství je bezplatné a přinese vám řadu výhod: slevu 10 % na nákup výrobků Dr. Popova v našem e-shopu, možnost účastnit se našich soutěží, informace o speciálních akcích a mnohem více. Členem klubu se může stát kterákoliv fyzická osoba s korespondenční adresou v České republice.

 

Sleva na nákupy

Pro členy klubu máme slevu 10 % na výrobky Dr. Popova v našem e-shopu. A můžete ji využít skutečně na všechno: bylinné masti, čaje, potravní doplňky s psylliem. V e-shopu máme přes 400 produktů, takže budete mít z čeho vybírat.

Jakmile se na našem e-shopu přihlásíte, budou Vám zobrazeny ceny výrobků Dr. Popova  již po odečtení slevy 10 %. 

POZOR! Slevy se nesčítají. 

 

Soutěže

Čekají vás různé soutěže. Připravíme pro vás jednoduchou soutěžní otázku, která se bude týkat jednoho z našich výrobků. Vítězové se můžou těšit na balíček produktů Dr. Popova.

 

Speciální akce, novinky

Pro členy klubu chystáme speciální akceslevy po celý rok. Několikrát do roka od nás dostanete informační e-mail.

Využívejte výhody Klubu Dr. Popova

Slevy, soutěže, speciální akce...

Klub Dr. Popova je věrnostní program, který jsme pro vás připravili. Členství je bezplatné a přinese vám řadu výhod: stálou slevu 10% na nákup výrobků Dr. Popova v našem e-shopu, možnost účastnit se našich soutěží, informace o speciálních akcích a mnohem více.