Obsah košíku 0,00 Kč Dr. Popov

Originální balíčky

Originální balíčky Dr. Popova - to jsou promyšlené kombinace čistě přírodních prostředků. Každý balíček je doplněn o podrobný návod pro použití, který zahrnuje i konkrétní soubor pravidel pro stravování a zdravý životní styl. Produkty jsou pro vás v rámci balíčků cenově výhodnější, takže ještě ušetříte. Navíc jsou baleny v pěkné barevné krabici a můžete je tak použít jako vhodný dárek k narozeninám či Vánocům.

Originální balíček k pročištění organ...

Originální balíček k pročištění organizmu obsahuje Psyllium Dr. Popova, Univerzální čistící čaj a Aloe Vera gel. Produkty jsou v rámci balíčku ceno...

Vaše cena: 545,00 Kč

Originální balíček k pročištění organizmu
 
 
Řazení:
Název
  • title Název
  • price Cena
 
 

Podarujte své blízké některým z balíčků Dr. Popova za velmi výhodné ceny. Čaje, Aloe Vera, Mumio, Tea Tree Oil a další Vaše oblíbené produkty ve speciálních dárkových balíčcích, které potěší a navíc šetří Vaše peníze.


Zajímají vás doporučení k úpravě životosprávy?

drpopov.cz: © 2011 Dr. Popov s.r.o., realizace projektu KETNET s.r.o. (elektronické obchody, www stránky, internetové prezentace), hostováno a vyvinuto na redakčním systému MODElina, k internetu připojeno sítí TaNET. Veškerý obsah je majetkem společnosti Dr. Popov s.r.o. a jakékoliv jeho kopírování bez předchozí písemného souhlasu je zakázáno.