Obsah košíku 0,00 Kč Dr. Popov

Produkty z Itálie

Mlsat se dá i bez nezdravých cukrů, proto jsme pro Vás připravili také chutné bonbony u kterých se nemusíte obávat vzniku zubního kazu, sirupy s blahodárným účinkem na organismus, připravované z čistých přírodních surovin, nebo tablety jako doplněk pro vyvážení stravy.

FERROGREEN sirup, 170 ml

Zelené ŽELEZO - Ferrogreen je unikátní bylinný extrakt s vysokým obsahem lehce vstřebatelného organického železa. S obsahem stopových prvků minerál...

Vaše cena: 390,00 Kč

FERROGREEN sirup, 170 ml
 
 
Řazení:
Název
  • title Název
  • price Cena
 

Produkty z Itálie, jsou přírodními produkty, které připravujeme z bylin a dalších přírodních surovin. Vyzkoušejte naše bonbóny, u kterých se nemusíte obávat vzniku zubního kazu, naše bylinné sirupy a tablety s blahodárným účinkem na Vaše tělo.

drpopov.cz: © 2011 Dr. Popov s.r.o., realizace projektu KETNET s.r.o. (elektronické obchody, www stránky, internetové prezentace), hostováno a vyvinuto na redakčním systému MODElina, k internetu připojeno sítí TaNET. Veškerý obsah je majetkem společnosti Dr. Popov s.r.o. a jakékoliv jeho kopírování bez předchozí písemného souhlasu je zakázáno.